سنجش تکمیلی امیرکبیر از سال 1392 تمام خدمات آموزشی خود را با برند سنجـش امیـرکبیـر ارائه مینماید.

فعال سازی سی دی زبان عمومی | فعال سازی سی دی زبان تافل

سنجش امیرکبیر

آدرس www.sanjeshetakmili.ir را در نوار منو یو آر ال بالای صفحه کپی کنید

درباره ما

معرفی سنجش امیرکبیر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
سنجش امیرکبیر

 

سنجش امیرکبیر در یک نگاه

۱- سال ۷۸: چاپ کتب تالیف شده کارشناسی ارشد فنی و مهندسی توسط انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)
۲- سال ۷۹: مشاوره و برنامه ریزی برای دانشجویان آزمون کارشناسی ارشد گروه فنی و مهندسی سراسری و آزاد
۳- سال ۸۱: ثبت رسمی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر با شماره ۱۴۶۲۷ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
۴- سال ۸۴: ارایه بسته آموزشی تکنیک های برنامه ریزی و مشاوره تحصیلات تکمیلی
۵- سال ۸۵: ارایه بسته های آموزشی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد
۶- سال ۸۶: شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مشترکا با انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
۷- سال ۸۷: ارایه بسته های آموزشی کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی،ارایه تکنیک تریز در حل تست ها
۸- سال ۸۸: ارایه بسته آموزشی برای دکتری دانشگاه آزاد ،ثبت نام برگزاری کلاس و آزمون با موسسه پوران پژوهش و مهستان
۹- سال ۸۹: ارایه بسته های آموزشی دکتری گروه علوم پزشکی
۱۰- سال ۹۰: ارایه بسته آموزشی برای دکتری سراسری تمامی گروه ها
۱۱- سال ۹۱: ارایه دی وی دی های صوتی و تصویری زبان عمومی و تافل برای اولین بار در ایران
۱۲- سال ۹۲: گرفتن مجوز نشر سنجش امیرکبیر به شماره ۱۱۰۷۵ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مجری آماده سازی منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سراسری، آزاد و وزارت بهداشت
۱۳- سال ۹۳: شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به صورت مستقل و کسب علامت نماد اعتماد جهت فروش اینترنتی محصولات.
۱۴- سال ۹۴: چاپ کتب تات با روش ابداعی پاسخ دهی به تست ها به روش تریز – نکات و سوالات
۱۵- سال ۹۵: کسب علامت نماد ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی جهت فروش اینترنتی محصولات.

سنجش امیرکبیر در حال حاضر یکی از بهترین گزینه های انتخاب ،جهت راهیابی و موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای ایران می باشد


معرفی سنجش امیرکبیر:

دوره های مکاتبه ای کنکور کارشناسی ارشد برای اولین بار به صورت گسترده در سال ۷۸ توسط فارغ التحصیلان دانشگاه های صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف راه اندازی شد. موسسان سنجش تکمیلی امیرکبیر در سال ۷۸، فعالیت خود را در زمینه مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی رشته های فنی و مهندسی آغاز کردند. بنابراین با توجه به این تجربه مفید و جهت سالم سازی وگسترش عدالت آموزشی، سنجش تکمیلی امیرکبیر با ایدۀ نوین آموزشی و برنامه ریزی از طریق کنکور مکاتبه ای همراه با مشاوره و پشتیبانی ساماندهی گردید. هدف سنجش امیرکبیر عمومیت بخشیدن به مقوله ی آموزش در اقصی نقاط ایران با کمترین هزینه بوده است. اینک داوطلبان در دوردست ترین شهرستانها می توانند از خدمات سنجش امیرکبیر همانند داوطلبان تهرانی برخوردار شوند. بنابراین داوطلبان سنجش امیرکبیر در طول یک سال قدم به قدم با روشهای برنامه ریزی شده به پیش می آیند و دروس خود را با این برنامه مطالعه می کنند.

سنجش امیرکبیر یعنی برنامه ریزی ، مشاوره و پشتیبانی این نیاز شماست و ما نیاز شما را می شناسیم.

دورهای مکاتبه ای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری در سالهای گذشته همواره در حال رشد و ترقی بوده و علاوه بر افزایش رشته‌ها و دانشجویان این موسسه، کیفیت آموزشی و سطح علمی این دوره ها نیز روند روبه افزایشی را دارا بوده است. علاوه بر تجربه بالا که همواره عاملی موثر در موفقیت سنجش امیرکبیر بوده است، ویژگی های متمایز و مثبت بسیاری را می توان برای این مجموعه برشمرد که به برخی از آنها به اختصار اشاره می گردد:

هزینه پایین

به جرأت می‌توان گفت که مؤسسه سنجش امیرکبیر پایین‌ترین هزینه را با توجه به حجم ارسالی مطالب در مقایسه با سایر مؤسسات دریافت می‌کند که این کار چند دلیل دارد: نخست اینکه، با وضعیت مالی دانشجویان کم و بیش آشنایی داریم. بنابراین تلاش کردیم تا با فراهم نمودن شرایطی مناسب برای دانشجویان در جهت نیل به عدالت آموزشی کمکی کرده باشیم. دوم اینکه، متأسفانه جوی که برخی از موسسات کنکور ایجاد کرده‌اند، کاملا تجاری است و بنابراین سعی در سوء استفاده از این نیاز دانشجویان دارند ولی سنجش امیرکبیر بر آن است که این فضای مسموم تبلیغاتی را بشکند و به دور از هرگونه نگاه انتفاعی به موضوع آزمون ورودی کارشناسی ارشد تلاش می‌کند منابعی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب برای داوطلبان عزیز بخصوص اقشار کم درآمد جامعه، فراهم نماید.

چاپ و نشر کتب کارشناسی ارشد توسط انتشارات جهاد دانشگاهی امیرکبیر و چاپ و نشر کتب و جزوات کارشناسی ارشد و دکتری توسط انتشارات سنجش امیرکبیر

سنجش امیرکبیر برای اولین بار چاپ کتب کنکور کارشناسی ارشد سراسری،آزاد و وزارت بهداشت را بر اساس سر فصل های شورایعالی برنامه ریزی را با انتشارات جهاد دانشگاهی امیر کبیر از سال ۱۳۷۹ تاکنون به انجام رسانیده است مشاوره های منظم تلفنی و اینترنتی سنجش امیرکبیر در دورهای مکاتبه ای کنکور کارشناسی ارشد و دکتری با تکیه بر تجربیات طولانی خود و با بهره گیری از رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سالهای قبل ارائه مشاوره اینترنتی به داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری را در دستور کار خود قرار داده است ، زیرا اعتقاد ما بر این است که مشاوره به شرکت کنندگان کمک می کند تا بتوانند تحلیل مفید و جامعی از نتایج آزمون کارشناسی ارشد و دکتری خود داشته باشند.

آزمون های آزمایشی طبقه بندی شده و جامع

سنجش امیرکبیر با هدف یاری رساندن به داوطلبان در جهت برنامه ریزی دقیق و آماده سازی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری اقدام به ارسال آزمون آزمایشی مرحله ای می نماید که آزمونهای نخستین به صورت طبقه بندی و بر اساس سرفصل های اعلام شده و آزمونهای نهایی نیز به صورت جامع می باشد. آزمون های آزمایشی سنجش امیرکبیر در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد به صورت آنلاین و مکاتبه ای در سراسر کشور برگزار میشوند.

استفاده از مشاوران مجرب و برتر

در حال حاضر پشتیبان و مشاور ارشد آموزشی سنجش امیرکبیر مهندس لطف زمان بوده که در حوزه های زیر تجربه مفید دارند. ۱- تجربه در زمینه روانشناسی کنکور، موفقیت وبرنامه ریزی تحصیلی (مقاطع عالی و تکمیلی) ۲- سابقه تدریس ، مشاوره و برنامه ریزی در مؤسسات فعال در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ۳- تالیف کتب کارشناسی ارشد و دکتری رشته های فنی و مهندسی از سال ۷۹ تاکنون ۴- تجربیات صنعتی در زمینه فنی و مهندسی (داخل و خارج کشور) ۵- مشاوره در زمینه ادامه تحصیل خارج از کشور

رشد روز افزون داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در مقاطع عالی(کارشناسی ارشد و دکتری)، فضائی را ایجاد کرده است که داوطلبان جهت راهیابی به رشته و دانشگاه مورد نظر، باید از یک رقابت تنگاتنگ، با موفقیت عبور کنند در این چنین موقعیتی، تبلیغات متنوع و رنگارنگ مؤسسات فرهنگی با شعاری غیر واقعی انتخاب راه را برای برنامه‌ریزی داوطلب مشکل می‌سازد. گاهاً بعضی از مؤسسات با تبلیغات کذائی مانند وابسته بودن به مراکز آموزش عالی و سازمان سنجش، دسترسی به بانک سئوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری، استفاده از طراحان تستهای کنکور، منطبق بودن جزوات با سرفصل‌های شورایعالی برنامه‌ریزی، برگزاری آزمونهای منظم دوره‌ای در چند مرحله، برگزاری دوره‌های بازآموزی و اردوهای پایان دوره، قسطی کردن هزینه دوره، دارا بودن سیستم چند رسانه ای و خدمات اینترنتی، برگزاری کلاسهای کنکور در فلان دانشگاه معتبر، برگزاری دوره‌های تضمینی، داشتن اعتبار چند ساله در زمینه کنکور مقاطع تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری)، استراد شهریه در صورت پذیرفته نشدن در کنکور، اعلام اسامی قبولی‌های کذائی، معرفی مؤسسه به عنوان بزرگترین مرکز آموزش مکاتبه‌ای، استفاده از برجسته‌ترین اساتید دانشگاه‌های تهران و یا معرفی موسسه به عنوان مبتکر طرح کنکورهای آزمایشی و … داوطلب را به سوی موسسه خود جذب کرده و بعد از دریافت هزینه کلان دوره، با ارائه مقدار کمکی از خدمات وعده داده شده، داوطلب را در یک کار انجام شده قرار می‌دهند. (مخصوصاً برای داوطلبان شهرستانی که به مؤسسات مذکور که در تهران واقع هستند دسترسی ندارند) لذا جهت سالم‌سازی و همسطح کردن تراز علمی دانشجویان دانشگاههای شهرستان با دانشجویان دانشگاههای تهران، مجموعه سنجش امیرکبیر، آماده‌سازی منابع آموزشی منطبق بر سر فصلهای شورایعالی برنامه‌ریزی را در مقاطع عالی و تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری)، در دستور کار خود قرار داده است.

این مجموعه سعی دارد با ارائه طرح‌های فرهنگی و آموزشی تحت عنوان «دوره‌های مکاتبه‌ای» پاسخگوی نیاز دانش‌پژوهان و دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهها و مراکز عالی باشد. سلسله کتب آموزشی «دوره‌های مکاتبه‌ای» به منظور ارتقاء سطح علمی دانشجویان سال اول تا چهارم دانشگاه و همچنین داوطلبان ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) می‌باشد. و در ادامه این حرکت علمی افتخار داریم ارائه کننده صحیح، تدوین کتب مقاطع تکمیلی بر اساس «سرفصلهای شورایعالی برنامه‌ریزی» بوده و این حرکت علمی را نیز با موفقیت آغاز و امید است همانگونه ادامه دهیم. بنابراین این مجموعه همواره به دو نکته اساسی توجه خاص داشته و دارد اول آنکه در نوشتن کتب کارشناسی ارشد و دکتری، علاوه بر منابع و مراجع اصلی، از جزوات درسی دانشگاههای معتبر کشور نیز استفاده شده است و دوم آنکه کتب کارشناسی ارشد و دکتری، خود را با بر اساس طبقه‌بندی مطالب درسی منطبق بر آزمونهای مرحله‌ای (مانع و جامع بودن مطالب) و طبق روانشناسی «ذهن خلاق» و حافظه برتر ویرایش و صفحه‌آرائی نموده است. بنابراین داوطلب کافی است مطالب کتاب را به طور کامل مطالعه و مرور کند و لازم نیست خود را در بین کتب و جزوات متفرقه سردرگم سازد.

معرفی فروشگاه آنلاین سنجش امیرکبیر:

این وب سایت به عنوان فروشگاه رسمی سنجش امیرکبیر – تحت عنوان منابع آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سنجش امیرکبیر می باشد.

فروشگاه آنلاین سنجش امیرکبیر یک فروشگاه دانشگاهی بزرگ

در زمینه تحصیلات تکمیلی می باشد که برای اولین بار در ایران به منظور رشد و حمایت از دانشجویان و فارغ التحصیلان و سرعت بخشیدن به کسب مدارج علمی تاسیس گردیده است. این مرکز سعی دارد تمام محصولات دانشگاهی و آموزشی مورد نیاز داوطلبان کنکور های مقاطع عالی و تکمیلی،دانشجویان،فارغ التحصیلان و متخصصان را با کیفیتی عالی و با نظارت کارشناسان خبره دانشگاهی ارایه نماید.

فعالیت های شاپ سنجش امیرکبیر


ارائه محصولات دانشگاهی ،آموزشی و استخدامی در قالب محصولات ( در فاز اول ارائه محصولات) با برند سنجش امیرکبیر است.(در فاز های بعد سایر برندها)

۱- بسته های آموزشی آزمون های ورودی دکتری،کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری،آزاد و وزارت بهداشت ۲- آزمون های آزمایشی مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری،آزاد و وزارت بهداشت به صورت آنلاین و مکاتبه ای ۳- بسته های مشاوره و برنامه ریزی درسی(برنامه ریزی شخصی مستقل برای هرنفر) آزمون های ورودی دکتری،کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری،آزاد و وزارت بهداشت ۴-سوالات کارشناسی ارشد و دکتری سراسری ،آزاد و وزارت بهداشت ۵- خلاصه کتاب ها، جزوات درسی و دانشگاهی، ،اسلاید های کلاسی،سمینارهای درسی کلاسی،خلاصه درس های نت برداری شده کلاسی و شخصی داوطلبان موفق(یک مرجع دانشگاهی کامل مورد نیاز هرشخص) ۶- جزوه آمادگی آزمون تحصیلات تکمیلی تمامی رشته ها شامل(بازار کار رشته،چشم انداز های رشته،منابع پیشنهادی آزمون شامل معرفی کتاب و جزوه اساتید و. . ۷- بسته های آموزشی آزمون های ورودی خاص مثل کارشناسی ارشد پیام نور،مجازی امیرکبیر ،مجازی علم و صنعت و فناوری ارشد دانشگاه علمی کاربردی ۸- زبان عمومی و تافل به عنوان برگ برنده آزمون دکتری سراسری ۹-هوش و استعداد تحصیلی(شامل اسلاید، نمونه سوال، خلاصه کتب مرجع، کتاب های لاتین و…) به عنوان برگ برنده آزمون دکتری سراسری ۱۰- جزوات مهندسی ۱۱- کتب درسی و حل المسائل به زبان لاتین ۱۲-جزوه روش نوشتن مقالهISI به عنوان برگ برنده آزمون دکتری سراسری ۱۳-راهنمای اعزام به خارج از کشور ۱۴-جزوه روشهای موفقیت در مصاحبه و انتخاب رشته دکتری به عنوان برگه برنده آزمون دکتری سراسری ۱۵- ……..

سایت فروشگاهی سنجش تکمیلی دات آی آر به عنوان بزرگترین فروشگاه مرجع محصولات دانشگاهی، آموزشی و استخدامی

این فروشگاه با هدف ایجاد بستری مناسب جهت جلوگیری از اتلاف زمان محققان ، دانشجویان ،فارغ التحصیلان و متخصصان است. از بزرگترین دستاوردهای این مجموعه در هم شکستن تمرکزگرایی و از بین بردن مرزهای جغرافیایی و فواصل برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز محققان و متخصصان دانشگاهی است.مدیران و کارکنان این مجموعه خود را در قبال تأمین نیازهای علمی و آموزشی جامعه مسئول دانسته و در ارائه خدمات نهایت سعی خود را خواهندکرد تا محصولی کامل و معتبر را در دسترس نیازمندان این مجموعه قرار دهند.

برخی از انواع محصولات دانشگاهی که به زودی به محصولات فروشگاه دانشگاهی اضافه میشوند عبارتند از: پاورپوینت های علمی و آموزشی، نمونه فرم های کاربردی، نمونه سوالات آزمون های مختلف پیام نور،استخدامی ،مجازی امیرکبیر و علم وصنعت، مقالات علمی پژوهشی، نتایج تحقیقات علمی و …

چرا فروشگاه سنجش امیرکبیر؟

نهادینه شدن آموزش در سبد خانواده از ویژگیهای برجسته فرهنگ ایرانی است. به منظور تقویت این فرهنگ مبارک و در جهت توسعه و کار آفرینی، فروشگاه دانشگاهی جهت ارائه آموزش و خدمات آموزشی با نام شاپ سنجش امیرکبیر فعالیت خود را آغاز کرد.

موضوعات فروشگاه سنجش امیرکبیر برای چه کسانی یا گروه هایی مفید هستند؟

۱-دانشگاه‌ها ، موسسات فعال در حوزه آموزش هوشمند و مجازی. ۲- فعالان عرصه فن آوری های نوین آموزشی و ارزشیابی مجازی. ۳- موسسات و شرکت‌های فعال فنی و حرفه‌ای و آموزشی کشور. ۴- موسسات و شرکت‌‌های فعال در عرصه خدمات آموزشی و کمک آموزشی. ۵- موسسات فعال در آموزش‌های علمی، کاربردی و تخصصی . ۶- دانشگاه‌ها، موسسات و شرکت‌های فعال در حوزه آموزش و خدمات آموزشی. ۷- علاقمندان به موضوعات آموزش و ارزشیابی آکادمیک.

مزایای خرید از فروشگاه سنجش امیرکبیر:

۱- صرفه جویی در وقت ۲-قیمت مناسب محصولات ۳-اطمینان از کیفیت محصولات ۴- پرداخت مطمئن از طریق دروازه پرداخت بانک پارسیان و پاسارگاد ۵-امکان پرداخت توسط تمامی کارت های بانکی عضو شتاب ۶- امکان خرید حضوری و پرداخت در محل

ارزشها در فروشگاه سنجش امیرکبیر

مدیران و کارکنان سایت به ارزشهای اخلاقی زیر پایبند خواهند بود : ۱-ایمان به خدا و توکل به حضرت باریتعالی در پیگیری اهداف. ۲-التزام به قوانین جمهوری اسلامی ایران. ۳- محترم شمردن خواسته‌ها، انتظارات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان و کاربران سایت. ۴-همدلی با همکاران و مشتریان. ۵- تعهد به تأمین حداکثری نیاز مشتریان و بازار هدف.

لطفا هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود را برای ما ارسال نمایید ما منتظر نظرات سازنده شما هستیم.
معرفی سنجش امیرکبیر - 5.0 out of 5 based on 11 votes

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

تماس با ما

021-44031690

info[@]sanjeshetakmili.com

تهران - فلکه دوم صادقیه - بلوار فردوس شرق - خ ولیعصر (مترو صادقیه) - خ سایه شرقی - پلاک 23

سنجش امیرکبیر برای درگاه بانکی با بانک های پاسارگاد، پارسیان و ملت و برای ارسال محصولات آموزشی با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، پیک بادپا و شرکت پست خصوصی تیپاکس همکاری میکند و حامی موسسه خیریه وحدت منتظرین می باشد logo-samandehienamad logo