سنجش تکمیلی امیرکبیر
Menu
از سال 1392 سنجش تکمیلی امیرکبیر تمام خدمات آموزشی خود را با برند سنجـش امیـرکبیـر ارائه مینماید.
منابع آزمون کارشناسی ارشد 96-97 | منابع آزمون دکتری 96-97 | سنجش امیرکبیر
کانال تلگرام سنجش امیرکبیر و تخفیف های شگفت انگیز ساعتی و روانه

بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری 1157


سنجش امیرکبیر برای داوطلبانی که محدودیت زمانی و مکانی دارند و همچنین جهت گسترش عدالت آموزشی برای آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بحران در سراسر کشور، پکیج آموزشی جامع و مفیدی در نظر گرفته است که با استقبال فراوانی از سوی داوطلبان سراسر کشور رو به رو شده است.
بسته مکاتبه ای کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری تمام نیازهای آموزشی هر داوطلب متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری کد 1157 را پوشش می دهد و شامل موارد زیر است:


گرایش های رشته کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری عبارتند از:

مدیریت بحران1- کتاب منحصر به فرد مشاوره و برنامه ریزی تحصیلات تکمیلی به روش سنجش امیرکبیر که همراه بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری ارائه می شود

شامل انواع روشهای مطالعه، خلاصه برداری، مرور و جمع بندی، تکنیک های تندخوانی، انواع برنامه ریزی (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت) برای داوطلبین با شرایط شغلی متفاوت (داوطلبین شاغل، متاهل، دانشجویان، داوطلبان تغییر رشته ای و ...)، محاسبه تعداد ساعات مفید مطالعه و روشهای ارتقای آن، روشهای کاهش استرس، روشهای کسب رتبه برتر، تجربیات داوطلبان تک رقمی در هفته های قبل از آزمون و روز آزمون، تکنیک های آزمون دادن، تکنیک منحصر به فرد تریز در پاسخگویی به سوالات، به همراه مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد مدیریت بحران دانشگاه سراسری تلفنی و حضوری به صورت رایگان تا زمان انتخاب رشته و مصاحبه به داوطلبانیکه بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت بحران سنجش امیرکبیر را خرید نمایند.


2- مجموعه کتب و جزوات تخصصی موردنیاز رشته کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری از محتویات دیگر پکیج کارشناسی ارشد مدیریت بحران سنجش امیرکبیر میباشند

1) به ازای هر درس یا منبع معمولا یک جزوه یا کتاب شامل خلاصه درس همراه با تست های طبقه بندی شده و خودسنجی ارائه می‌ شود.
2) دی وی دی آموزش مجازی درس زبان عمومی به همراه کتاب زبان عمومی سراسری
موارد ذکر شده همراه پکیج آموزشی کارشناسی ارشد سراسری مدیریت بحران کد 1157 ارائه می شوند


3- بسته طلایی موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری که همراه بسته کارشناسی ارشد سراسری مدیریت بحران ارائه می شود

یک حلقه سی دی یا دی وی دی که شامل جزوات و اسلایدهای دانشگاهی کارشناسی ارشد مدیریت بحران از دانشگاه های معتبر کشور به همراه سوالات کنکور چند سال اخیر می باشد. برخی از سوالات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری دارای پاسخنامه می باشند.


4- بسته نحوه نگارش مقالات علمی و ISI که همراه بسته کارشناسی ارشد مدیریت بحران ارائه می شود

بسته نحوه نگارش مقالات علمی و ISI شامل کتاب و سی دی میباشد و شما را با نحوه مقاله نویسی جهت تقویت رزومه در مصاحبه آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بحران یاری میکند.


5- هشت مرحله آزمون آزمایشی آنلاین یا مکاتبه ای کارشناسی ارشد سراسری مدیریت بحران که به همراه بسته مدیریت بحران ارائه می شود

آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری به همراه پاسخنامه تشریحی و کارنامه کامپیوتری که پس از هر آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.آماده سازی منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت بحران سراسری تخصص ماست

ضرایب دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سراسری مدیریت بحران 1157
رشته مدیریت بحران شامل گرایش های ذیل می باشد و ضرایب دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سراسری مدیریت بحران کد 1157 به شرح ذیل می باشد، لازم به ذکر است که داخل بسته آموزشی هر گرایش کارشناسی ارشد سراسری مدیریت بحران، جزوات یا کتب کلیه دروسی که ضرایب غیرصفر دارند ارائه می شوند و دروس با ضرایب صفر برای هر گرایش ارائه نمی شوند.کد رشته امتحانی رشته امتحانی مواد امتحانی و ضرایب به ترتیب دروس در هر گرایش ( از راست به چپ)
1157 مدیریت بحران 1- زبان عمومی و تخصصی ، 2- تاریخ معاصر ایران و جهان ، 3- جامعه شناسی عمومی ، 4- روانشناسی عمومی ، 5- اصول و روش های مدیریت ، 6- علوم نظامی.
رشته : گرایش / شماره دروس 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
مدیریت بحران - 2 2 2 1 2 1                  


ورود به کارشناسی ارشد سراسری به عنوان اولین مقطع از سطوح تحصیلات تکمیلی، برای بسیاری از دانش آموختگان مقطع لیسانس برای ورود به جهان تحقیق و توسعه علمی، یک تجربه مفید و خوشایند است. لذا برای این مهم، سنجش امیرکبیر به عنوان پیشرو و مجری آماده سازی منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری و با تکیه بر تجربه موفق چندین ساله، مجموعه خدمات آموزشی خود را برای قبولی آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران در قالب موارد زیر ارائه می نماید.

امید آنکه با همراهی و پشتیبانی سنجش امیرکبیر و همت داوطلبان، قبولی در آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران را این دوستان هدیه بگیرند.

1- بسته های آموزشی آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
2- آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد سراسری بحران
3- مشاوره و هدایت تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
4- منابع آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
5- سرفصل دروس آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
6- برنامه آموزشی کارشناسی ارشد سراسری بحران
7- دانلود نمونه جزوات آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
8- دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
9- ظرفیت پذیرش دانشگاه های کارشناسی ارشد سراسری بحران
10- بودجه بندی آزمون کارشناسی ارشد سراسری بحران
11- نمونه کارنامه کارشناسی ارشد سراسری بحران
12- سوالات متداول کارشناسی ارشد سراسری بحران
13- مقالات آموزشی کارشناسی ارشد سراسری بحران
14- پرسش و پاسخ کارشناسی ارشد سراسری بحران
15- مصاحبه رتبه برتر کارشناسی ارشد سراسری بحران

logo-samandehi
cool hit counter
تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران میباشد.